Księga Gości


Spędziliśmy super weekend, miejsce polecone przez sąsiednie gospodarstwo agroturystyczne, położone z dala od gwaru ludzi i cywilizacji Może jest pozbawione luksusów, ale zastałem uprzejmą Gospodynię, otrzymaliśmy czysty schludny pokój z łazienką, ciepła wodą i dobrym domowym jedzeniem na życzenie za dogodną cenę. Relaks był nad dużym stawem z możliwością złapania rybki i jej przyrządzenie na grillu. Długie poobiednie spacery wśród pól i łąk oraz możliwość wycieczek rowerowych były super relaksem. Polecamy to miejsce osobom które nie przepadają za wypasem a nade wszystko lubią przyrodę, spokój i dobrą domową kuchnię.

Roman, 2021-07-12

Lubimy tu przyjeżdżać. Cudowne miejsce, życzliwa Pani Irena, przepyszne i obfite posiłki. Atrakcyjne miejsce przez cały rok. Idealne dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą, sporty rowerowe, spacery, biegi, narciarstwo. Niedaleko Świeradów, kopalnia niklu, blisko do granicy z Czechami ... te i inne atrakcje dla zmotoryzowanych. Można przyjechać ze zwierzętami.

Małgorzata, 2019-01-27

Wspaniała atmosfera, duży staw cisza.Idealne miejsce aby wypoczywać z dala od miasta.Bedziemy czesto wracać do naszej cudownej pani Irenki:)

Danka&Kuba, 2015-05-16

W pamięci pozostanie pobyt w tym pięknym,spokojnym miejscu.Śpiew ptaków,uroczy staw z ptactwem wodnym,pyszne posiłki Pani Ireny :-),cisza,wieczorne spacery,sympatyczna Mika,której przesyłamy drapanko. Polecam to miejsce i mam nadzieję,że jeszcze tam wapdnę.Dziękujemy!

Barbara, 2014-07-21

Śmiało możemy polecić to miejsce-cisza i spokój w otoczeniu wspaniałej przyrody.Śniadania i obiadokolacje zawsze smaczne,urozmaicone, obfite i na pasującą nam godzinę.Po dłuższej takiej "kuracji" wyglądem można dorównać Puchatkowi :) Na pewno jeszcze wrócimy do Pani Ireny !

Przemek, 2013-05-05

Piękne miejsce i wspaniała gospodyni. Polecamy wszystkim, którzy szukają ciszy i spokoju wśród żywej przyrody. Na pewno tam wrócimy.

Bożena, 2012-09-10

Cudowne miejsce! Prześliczne położenie- staw, dużo zieleni, cisza, spokój! Pyszne jedzenie! Idealne miejsce na wypoczynek! Świetna baza wypadowa do pobliskiego Świeradowa-Zdrój czy Szklarskiej Poręby. Polecamy!

Ula, 2012-09-09

Wszystkim którzy cenią sobie ciszę, spokój, kontakt z przyrodą oraz wspaniałą kuchnię. Dobra baza wypadowa w góry. Bardzo polecam. Warunki lokalowe też ok.

Krystyna, 2012-08-19

Pani Ireno ! Z dużą przyjemnością wspominamy Pani gościnę, za wspaniałe i smaczne posiłki . Mile wspominamy spokój panujący wokół oraz poranny śpiew ptaków , no i oczywiście przyjazne pieski . Warto odwiedzić to miejsce . Polecamy .

Jadwiga, 2012-06-30

Było super! Polecam!

marta, 2012-01-07

Dodaj